Ціна електричок Укрзалізниці: розклад руху електропоїздів 2021-22 року. Онлайн розклад електричка Київ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Фастів, Рівне, Харків, Здолбунів, Яготин, Гребінка, Ніжин, Коростень, Україна. Ціни на квитки на електрички підвищеного комфорту, вартість білетів | Летнее расписание электричек Киевского вокзала, электрички Киев, Харьков, Одесса, Днепр. Стоимость проезда на электричке. Расписание електричек Киев УЗ | Local trains in Ukraine

Поділитися:

ВВЕДІТЬ НАЗВУ СТАНЦІЙ:


КИЇВ-НІЖИН розклад приміських електропоїздів | Киев-Нежин электрички


Новий розклад електричок Київ-Ніжин (Kyiv-Nizhyn)


Електрички з Києва в Ніжин курсують щодня зі станції Північна (вокзал), Київ-Волинський, Караваєві Дачі, Протасів Яр, Київ Деміївський, Видубичі, Дарниця.

Київ-Ніжин розклад руху приміських електропоїздів:

Час відправлення електрички Київ-Ніжин з платформи Північна та Київ Пасажирський: 5-13, 5-35, 6-26, 12-41, 13-34, 15-02, 16-02, 18-27, 20-42, 22-54.

Де дивитися актуальний розклад електричок Київ Ніжин?

Увага: новий розклад електричок Київ-Ніжин та в зворотньому напрямку може змінюватися. Актуальний розклад руху електропоїздів дивіться на офіційному сайті.

Крім того, за маршрутом КИЕВ-НІЖИН курсують регіональні електропоїзди (швидкі електрички експрес) Київ-Шостка, Київ-Чернігів, Фастів-Неданчичі, Фастів-Шостка, Фастів-Зернове, а також електрички ДАРНИЦЯ-НІЖИН.

| Киев-Нежин электрички расписание  | Kyiv-Nizhyn local trains timetable

Тема: новий розклад руху електропоїздів Київ-Ніжин


5 comments:

Анонім сказав...

Коли будуть додаткові комфортні електрички Київ-Ніжин??

Анонім сказав...

як дізнатися розклад по станції Караваєви Дачі електрички на Ніжин?

Анонім сказав...

електричка киев-нежин у 8.25 (18 апреля)будет отправлена з киева пасажирского или з петровки

Admin сказав...

Електрички КИЇВ-НІЖИН курсують з центрального вокзалу

Анонім сказав...

розклад електричок київ ніжин на 2022 рік актуальний?

Дописати коментар

Українська залізниця

|

Дізнатися розклад руху електричок, вартість квитків на електричку:

© 2013 ІЦ "Розклад електричок". Сайт працює у тестовому режимі. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху електричок, вартості квитків та інших даних можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні можливі неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся безпосередньо до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.