Рух електричок Укрзалізниці: розклад руху електропоїздів 2021-22 року. Онлайн розклад електричка Київ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Фастів, Рівне, Харків, Здолбунів, Яготин, Гребінка, Ніжин, Коростень, Україна. Ціни на квитки на електрички підвищеного комфорту, вартість білетів | Летнее расписание электричек Киевского вокзала, электрички Киев, Харьков, Одесса, Днепропетровск, Донецк. стоимость проезда на электричке. Росписание електричек Киев УЗ | Local trains in Ukraine

Поділитися:

ВВЕДІТЬ НАЗВУ СТАНЦІЙ:


Електричка КИЇВ-БАХМАЧ квитки | Электричка КИЕВ-БАХМАЧ расписание


Київ-Бахмач розклад руху електропоїздів та ціна квитків

Вартість квитка на електричку з Києва до Бахмача (Чернігівська область) становить 29 грн у 3 класі регіональних поїздів.

Розклад руху електричок Київ-Бахмач:

Елетропоїзди підвищеного комфорту з Києва на Бахмач курсують щодня: Фастів-Шостка, Київ-Конотоп, Київ-Зернове.

Тема: електрички Київ-Бахмач, ціна білетів, розклад

1 коментарі:

Анонім сказав...

київ бахмач це ужас а не електричка!!!!!!!!!! все ржаве і смержить

Дописати коментар

Українська залізниця

|

Дізнатися розклад руху електричок, вартість квитків на електричку:

© 2013 ІЦ "Розклад електричок". Сайт працює у тестовому режимі. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху електричок, вартості квитків та інших даних можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні можливі неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся безпосередньо до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.