Рух електричок Укрзалізниці: розклад руху електропоїздів 2021-22 року. Онлайн розклад електричка Київ, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Фастів, Рівне, Харків, Здолбунів, Яготин, Гребінка, Ніжин, Коростень, Україна. Ціни на квитки на електрички підвищеного комфорту, вартість білетів | Летнее расписание электричек Киевского вокзала, электрички Киев, Харьков, Одесса, Днепропетровск, Донецк. стоимость проезда на электричке. Росписание електричек Киев УЗ | Local trains in Ukraine

Поділитися:

ВВЕДІТЬ НАЗВУ СТАНЦІЙ:


ХАРКІВ-ГОРЛІВКА електричка: розклад руху електропоїзда Харьков-Горловка


Новий розклад електрички ХАРКІВ-ГОРЛІВКА

Регіональний електропоїзд підвищеного комфорту № 805, 806 "Харків Левада - Горлівка - Харків Левада" змінює періодичність курсування.

Якщо дотепер електричка в Горлівку курсувала 5 разів на тиждень - у вівторок, четвер, п'ятницю, суботу та неділю, то зараз електропоїзд Харків-Горлівка ходитиме тільки в п'ятницю - суботу - неділю в обидва напрямки.

Також електричка Харків-Горлівка призначена на передсвяткові та святкові дні першого півріччя 2013-го: 2 січня, 7 березня, 30 квітня, 1 травня, 6 та 9 травня.

Розклад електропоїзда Харків-Горлівка: час відправлення 11.20, прибуття на станцію Горлівка о 16.10.

Тема: комфортна електричка Харків-Горлівка дні курсування


0 коментарі:

Дописати коментар

Українська залізниця

|

Дізнатися розклад руху електричок, вартість квитків на електричку:

© 2013 ІЦ "Розклад електричок". Сайт працює у тестовому режимі. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху електричок, вартості квитків та інших даних можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні можливі неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся безпосередньо до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.